Nazwa produktucena bruttocena netto
Maty Grzejne Pod Płytki (40)
Mata grzejna MG 160W/1,0m2 Elektra193.00156.91
Mata grzejna MG 160W/1,5m2 Elektra238.00193.50
Mata grzejna MG 160W/2,0m2 Elektra297.00241.46
Mata grzejna MG 160W/2,5m2 Elektra338.00274.80
Mata grzejna MG 160W/3,0m2 Elektra396.00321.95
Mata grzejna MG 160W/3,5m2 Elektra433.00352.03
Mata grzejna MG 160W/4,0m2 Elektra483.00392.68
Mata grzejna MG 160W/5,0m2 Elektra568.00461.79
Mata grzejna MG 160W/6,0m2 Elektra631.00513.01
Mata grzejna MG 160W/7,0m2 Elektra640.00520.33
Mata grzejna MG 160W/8,0m2 Elektra722.00586.99
Mata grzejna MG 160W/9,0m2 Elektra780.00634.15
Mata grzejna MG 160W/10,0m2 Elektra848.00689.43
Mata grzejna MD 100W/1,0m2 Elektra221.00179.67
Mata grzejna MD 100W/1,5m2 Elektra260.00211.38
Mata grzejna MD 100W/2,0m2 Elektra337.00273.98
Mata grzejna MD 100W/2,5m2 Elektra386.00313.82
Mata grzejna MD 100W/3,0m2 Elektra425.00345.53
Mata grzejna MD 100W/3,5m2 Elektra453.00368.29
Mata grzejna MD 100W/4,0m2 Elektra511.00415.45
Mata grzejna MD 100W/4,5m2 Elektra560.00455.28
Mata grzejna MD 100W/5,0m2 Elektra633.00514.63
Mata grzejna MD 100W/6,0m2 Elektra686.00557.72
Mata grzejna MD 100W/8,0m2 Elektra793.00644.72
Mata grzejna MD 100W/10,0m2 Elektra880.00715.45
Mata grzejna MD 100W/12,0m2 Elektra976.00793.50
Mata grzejna MD 160W/1,0m2 Elektra240.00195.12
Mata grzejna MD 160W/1,5m2 Elektra298.00242.28
Mata grzejna MD 160W/2,0m2 Elektra376.00305.69
Mata grzejna MD 160W/2,5m2 Elektra425.00345.53
Mata grzejna MD 160W/3,0m2 Elektra492.00400.00
Mata grzejna MD 160W/3,5m2 Elektra541.00439.84
Mata grzejna MD 160W/4,0m2 Elektra599.00486.99
Mata grzejna MD 160W/9,0m2 Elektra1040.00845.53
Mata grzejna MD 160W/5,0m2 Elektra691.00561.79
Mata grzejna MD 160W/6,0m2 Elektra788.00640.65
Mata grzejna MD 160W/7,0m2 Elektra880.00715.45
Mata grzejna MD 160W/8,0m2 Elektra967.00786.18
Mata grzejna MD 160W/10,0m2 Elektra1190.00967.48
Mata grzejna MD 160/0,5 m2 Elektra212.00172.36
Ochrona przed mrozem (56)
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/198.0079.67
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/2131.00106.50
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/3164.00133.33
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/5231.00187.80
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/7286.00232.52
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/10387.00314.63
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/15552.00448.78
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec 16/20707.00574.80
Przewód Grzejny FreezeTec 12/3183.00148.78
Przewód Grzejny FreezeTec 12/2174.00141.46
Przewód Grzejny FreezeTec 12/5200.00162.60
Przewód Grzejny FreezeTec 12/7218.00177.24
Przewód Grzejny FreezeTec 12/10245.00199.19
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/235 12mb Elektra199.00161.79
Przewód Grzejny FreezeTec 12/42528.00429.27
Przewód Grzejny FreezeTec 12/30423.00343.90
Przewód Grzejny FreezeTec 12/15290.00235.77
Przewód Grzejny FreezeTec 12/21342.00278.05
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2710 135mb Elektra944.00767.48
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2360 118mb Elektra833.00677.24
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2050 102mb Elektra732.00595.12
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1720 86mb Elektra658.00534.96
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1560 78mb Elektra627.00509.76
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/380 19mb Elektra220.00178.86
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/600 29mb Elektra305.00247.97
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/800 40mb Elektra365.00296.75
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1000 50mb Elektra408.00331.71
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1300 65mb Elektra541.00439.84
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/3000 150mb Elektra1038.00843.90
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/3450 175mb Elektra1163.00945.53
Taśma Montażowa TME 1046.0037.40
Taśma Montażowa TME 1569.0056.10
Taśma Montażowa TME 25115.0093.50
Taśma Montażowa TMS 1043.0034.96
Linka z uchwytami do rynien275.00223.58
Linka z uchwytami do rur spustowych220.00178.86
Taśma do koryt dachowych21.0017.07
Uchwyt do rynien43.0034.96
Uchwyt do rur spustowych37.0030.08
Samoprzylepna folia aluminiowa 5m8.006.50
Samoprzylepna folia aluminiowa 10m13.0010.57
Samoprzylepna folia aluminiowa 25m25.0020.33
Samoprzylepna folia aluminiowa 45m27.0021.95
Samoklejąca taśma montażowa 5m2.802.28
Samoklejąca taśma montażowa 10m5.504.47
Samoklejąca taśma montażowa 20m11.008.94
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/190 9,5mb Elektra148.00120.33
Ogrzewanie Rynien- Przewód Grzejny VCDR 20/330 16,5m Elektra212.00172.36
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/520 26mb Elektra283.00230.08
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR20/1140 57mb Elektra476.00386.99
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTecPRo 10W/m36.0029.27
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTecPRo 20W/m36.0029.27
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTecPRo 33W/m50.0040.65
Zestaw Połączeniowy EC-PRO do Przewodów Samoregulujących30.0024.39
Samoregulujący Przewód Grzejny SelfTec DW - do rur z wodą pitną24.0019.51
Wieszak do linki w rurach spustowych21.0017.07
Maty Zewnętrzne (42)
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/3,0 (1,8m2) 230V292.00237.40
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/1,5 (0,9m2) 230V188.00152.85
Mata Grzejna SnowTec 300/25 (15,0m2) 400V1367.001111.38
Mata Grzejna SnowTec 300/20 (12,0m2) 400V1061.00862.60
Mata Grzejna SnowTec 300/15 (9,0m2) 400V889.00722.76
Mata Grzejna SnowTec 300/13 (7,8m2) 400V 809.00657.72
Mata Grzejna SnowTec 300/11 (6,6m2) 400V687.00558.54
Mata Grzejna SnowTec 300/9 (5,4m2) 400V 632.00513.82
Mata Grzejna SnowTec 300/7 (4,2m2) 400V412.00334.96
Mata Grzejna SnowTec 300/5 (3,0m2) 400V 366.00297.56
Mata Grzejna SnowTec 300/2 (1,2m2) 400V 210.00170.73
Mata Grzejna SnowTec 300/3 (1,8m2) 400V 256.00208.13
Mata Grzejna SnowTec 300/4 (2,4m2) 400V 302.00245.53
Mata Grzejna SnowTec 300/2 (1,2m2) 230V183.00148.78
Mata Grzejna SnowTec 300/3 (1,8m2) 230V223.00181.30
Mata Grzejna SnowTec 300/4 (2,4m2) 230V263.00213.82
Mata Grzejna SnowTec 300/5 (3,0m2) 230V319.00259.35
Mata Grzejna SnowTec 300/7 (4,2m2) 230V358.00291.06
Mata Grzejna SnowTec 300/10 (6,0m2) 230V574.00466.67
Mata Grzejna SnowTec 300/13 (7,8m2) 230V702.00570.73
Mata Grzejna SnowTec 300/16 (9,6m2) 230V794.00645.53
Mata Grzejna SnowTec 300/21 (12,6m2) 230V954.00775.61
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/4,5 (2,7m2) 230V390.00317.07
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/6,0 (3,6m2) 230V429.00348.78
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/7,5 (4,5m2) 230V542.00440.65
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/9,0 (5,4m2) 230V677.00550.41
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/10,0 (6,0m2) 230V707.00574.80
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/12,0 (7,2m2) 230V795.00646.34
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/14,0 (8,4m2) 230V845.00686.99
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/16,0 (9,6m2) 230V1026.00834.15
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/18,0 (10,8m2) 230V1060.00861.79
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/2,5 (1,5m2) 400V282.00229.27
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/5,0 (3,0m2) 400V447.00363.41
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/8,0 (4,8m2) 400V620.00504.07
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/10,0 (6,0m2) 400V748.00608.13
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/13,0 (7,8m2) 400V916.00744.72
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/15,0 (9,0m2) 400V1092.00887.80
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/17,0 (10,2m2) 400V1284.001043.90
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/20,0 (12,0m2) 400V1451.001179.67
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/22,0 (13,2m2) 400V1558.001266.67
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/25,0 (15,0m2) 400V1593.001295.12
Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/27,0 (16,2m2) 400V1811.001472.36
Regulatory Temperatury (18)
Termoregulator Flash 2561670.0056.91
Termoregulator Flash 2580170.0056.91
ELR-10176.00143.09
OTN-1991253.00205.69
Flash 25526241.00195.93
Termoregulator OCC2-1991452.00367.48
Termoregulator OCD2-1999419.00340.65
Termoregulator DIGI2216.00175.61
Termoregulator DIGI2p235.00191.06
Termoregulator ETV-1999264.00214.63
Termoregulator ETOG2 Ochrona Podjazdów, Chodników1900.001544.72
Termoregulator ETOR2 Ochrona Rynien1787.001452.85
Termoregulator ETR2R Ochrona Rynien1390.001130.08
Termoregulator ETR2G Ochrona Podjazdów, Chodników1500.001219.51
Termoregulator OTD2 1999315.00256.10
Termoregulator ETI-1544 Ochrona Posadzki360.00292.68
Termoregulator ETI-1522 Ochrona Rur402.00326.83
Termoregulator Elektra OCD4 1999 459.00373.17
Przewody Grzejne (170)
Przewód Grzejny VCD 10/70137.00112.30
Przewód Grzejny VCD 17/100137.00112.30
Przewód Grzejny VCD 25/100103.0084.43
Przewód Grzejny VC 10/7090.0073.77
Przewód Grzejny VC 15/9084.0068.85
Przewód Grzejny VC 20/10077.0063.11
Przewód Grzejny DM 10/90150.00121.95
Przewód Grzejny DM 10/130180.00146.34
Przewód Grzejny DM 10/150184.00149.59
Przewód Grzejny DM 10/220225.00182.93
Przewód Grzejny DM 10/280271.00220.33
Przewód Grzejny DM 10/320291.00236.59
Przewód Grzejny DM 10/400324.00263.41
Przewód Grzejny DM 10/450363.00295.12
Przewód Grzejny DM 10/550425.00345.53
Przewód Grzejny DM 10/690505.00410.57
Przewód Grzejny DM 10/780569.00462.60
Przewód Grzejny DM 10/980704.00572.36
Przewód Grzejny DM 10/1100808.00656.91
Przewód Grzejny DM 10/1320937.00761.79
Przewód Grzejny DM 10/16501145.00930.89
Przewód Grzejny DM 10/20501373.001116.26
Przewód Grzejny VCD 10/90143.00117.21
Przewód Grzejny VCD 10/110149.00122.13
Przewód Grzejny VCD 10/130155.00127.05
Przewód Grzejny VCD 10/170166.00136.07
Przewód Grzejny VCD 10/200178.00145.90
Przewód Grzejny VCD 10/230198.00162.30
Przewód Grzejny VCD 10/260208.00170.49
Przewód Grzejny VCD 10/310234.00191.80
Przewód Grzejny VCD 10/360243.00199.18
Przewód Grzejny VCD 10/410286.00234.43
Przewód Grzejny VCD 10/460312.00255.74
Przewód Grzejny VCD 10/550346.00283.61
Przewód Grzejny VCD 10/710445.00364.75
Przewód Grzejny VCD 10/900531.00435.25
Przewód Grzejny VCD 10/1100589.00482.79
Przewód Grzejny VCD 10/1220659.00540.16
Przewód Grzejny VCD 10/1470806.00660.66
Przewód Grzejny VCD 10/1560868.00711.48
Przewód Grzejny VCD 10/1730949.00777.87
Przewód Grzejny VCD 10/19001036.00849.18
Przewód Grzejny VCD 10/20701146.00939.34
Przewód Grzejny VCD 10/22501238.001014.75
Przewód Grzejny VCD 17/135149.00122.13
Przewód Grzejny VCD 17/170155.00127.05
Przewód Grzejny VCD 17/220172.00140.98
Przewód Grzejny VCD 17/255178.00145.90
Przewód Grzejny VCD 17/285184.00150.82
Przewód Grzejny VCD 17/340195.00159.84
Przewód Grzejny VCD 17/390219.00179.51
Przewód Grzejny VCD 17/460248.00203.28
Przewód Grzejny VCD 17/530259.00212.30
Przewód Grzejny VCD 17/595277.00227.05
Przewód Grzejny VCD 17/710323.00264.75
Przewód Grzejny VCD 17/915363.00297.54
Przewód Grzejny VCD 17/1170485.00397.54
Przewód Grzejny VCD 17/1425578.00473.77
Przewód Grzejny VCD 17/1595601.00492.62
Przewód Grzejny VCD 17/1920671.00550.00
Przewód Grzejny VCD 17/2040711.00582.79
Przewód Grzejny VCD 17/2260810.00663.93
Przewód Grzejny VCD 17/2480856.00701.64
Przewód Grzejny VCD 17/2720926.00759.02
Przewód Grzejny VCD 17/29201007.00825.41
Przewód Grzejny VCD 25/175149.00122.13
Przewód Grzejny VCD 25/250166.00136.07
Przewód Grzejny VCD 25/300172.00140.98
Przewód Grzejny VCD 25/350178.00145.90
Przewód Grzejny VCD 25/400184.00150.82
Przewód Grzejny VCD 25/475201.00164.75
Przewód Grzejny VCD 25/550219.00179.51
Przewód Grzejny VCD 25/650248.00203.28
Przewód Grzejny VCD 25/700253.00207.38
Przewód Grzejny VCD 25/875300.00245.90
Przewód Grzejny VCD 25/1100334.00273.77
Przewód Grzejny VCD 25/1425427.00350.00
Przewód Grzejny VCD 25/1750531.00435.25
Przewód Grzejny VCD 25/1925578.00473.77
Przewód Grzejny VCD 25/2250653.00535.25
Przewód Grzejny VCD 25/2450682.00559.02
Przewód Grzejny VCD 25/2750717.00587.70
Przewód Grzejny VCD 25/3000821.00672.95
Przewód Grzejny VCD 25/3250885.00725.41
Przewód Grzejny VCD 25/3550920.00754.10
Przewód Grzejny VC 10/95104.0085.25
Przewód Grzejny VC 10/120114.0093.44
Przewód Grzejny VC 10/145130.00106.56
Przewód Grzejny VC 10/180136.00111.48
Przewód Grzejny VC 10/230162.00132.79
Przewód Grzejny VC 10/280184.00150.82
Przewód Grzejny VC 10/320195.00159.84
Przewód Grzejny VC 10/370230.00188.52
Przewód Grzejny VC 10/440254.00208.20
Przewód Grzejny VC 10/510294.00240.98
Przewód Grzejny VC 10/580311.00254.92
Przewód Grzejny VC 10/640346.00283.61
Przewód Grzejny VC 10/780427.00350.00
Przewód Grzejny VC 10/1010560.00459.02
Przewód Grzejny VC 10/1270624.00511.48
Przewód Grzejny VC 10/1550763.00625.41
Przewód Grzejny VC 10/1730862.00706.56
Przewód Grzejny VC 10/20801053.00863.11
Przewód Grzejny VC 10/22001070.00877.05
Przewód Grzejny VC 10/24501192.00977.05
Przewód Grzejny VC 10/26901308.001072.13
Przewód Grzejny VC 10/29401430.001172.13
Przewód Grzejny VC 10/31801547.001268.03
Przewód Grzejny VC 15/12093.0076.23
Przewód Grzejny VC 15/150103.0084.43
Przewód Grzejny VC 15/180111.0090.98
Przewód Grzejny VC 15/220118.0096.72
Przewód Grzejny VC 15/285142.00116.39
Przewód Grzejny VC 15/345159.00130.33
Przewód Grzejny VC 15/390170.00139.34
Przewód Grzejny VC 15/450194.00159.02
Przewód Grzejny VC 15/540221.00181.15
Przewód Grzejny VC 15/630256.00209.84
Przewód Grzejny VC 15/720277.00227.05
Przewód Grzejny VC 15/795299.00245.08
Przewód Grzejny VC 15/960378.00309.84
Przewód Grzejny VC 15/1240448.00367.21
Przewód Grzejny VC 15/1560520.00426.23
Przewód Grzejny VC 15/1900630.00516.39
Przewód Grzejny VC 15/2110720.00590.16
Przewód Grzejny VC 15/2550871.00713.93
Przewód Grzejny VC 15/2700917.00751.64
Przewód Grzejny VC 15/30001019.00835.25
Przewód Grzejny VC 15/33001121.00918.85
Przewód Grzejny VC 15/36001223.001002.46
Przewód Grzejny VC 15/39001325.001086.07
Przewód Grzejny VC 20/14088.0072.13
Przewód Grzejny VC 20/17096.0078.69
Przewód Grzejny VC 20/205105.0086.07
Przewód Grzejny VC 20/255112.0091.80
Przewód Grzejny VC 20/320129.00105.74
Przewód Grzejny VC 20/400154.00126.23
Przewód Grzejny VC 20/460161.00131.97
Przewód Grzejny VC 20/520183.00150.00
Przewód Grzejny VC 20/620206.00168.85
Przewód Grzejny VC 20/720232.00190.16
Przewód Grzejny VC 20/820249.00204.10
Przewód Grzejny VC 20/920267.00218.85
Przewód Grzejny VC 20/1100338.00277.05
Przewód Grzejny VC 20/1420406.00332.79
Przewód Grzejny VC 20/1800484.00396.72
Przewód Grzejny VC 20/2200595.00487.70
Przewód Grzejny VC 20/2460684.00560.66
Przewód Grzejny VC 20/2920832.00681.97
Przewód Grzejny VC 20/3120866.00709.84
Przewód Grzejny VC 20/3460961.00787.70
Przewód Grzejny VC 20/38001057.00866.39
Przewód Grzejny VC 20/41401150.00942.62
Przewód Grzejny VC 20/45001250.001024.59
Przewód Grzejny UltraTec 10/90140.00113.82
Przewód Grzejny UltraTec 10/130171.00139.02
Przewód Grzejny UltraTec 10/150180.00146.34
Przewód Grzejny UltraTec 10/220229.00186.18
Przewód Grzejny UltraTec 10/280266.00216.26
Przewód Grzejny UltraTec 10/320301.00244.72
Przewód Grzejny UltraTec 10/400344.00279.67
Przewód Grzejny UltraTec 10/450388.00315.45
Przewód Grzejny UltraTec 10/550453.00368.29
Przewód Grzejny UltraTec 10/690531.00431.71
Przewód Grzejny UltraTec 10/780607.00493.50
Przewód Grzejny UltraTec 10/980721.00586.18
Przewód Grzejny UltraTec 10/1100824.00669.92
Przewód Grzejny UltraTec 10/1320947.00769.92
Przewód Grzejny UltraTec 10/16501264.001027.64
Przewód Grzejny UltraTec 10/20501640.001333.33
Grzejniki (57)
Grzejnik Atlantic F17 500W217.00176.42
Grzejnik Atlantic F17 1000W254.00206.50
Grzejnik Atlantic F17 1500W279.00226.83
Grzejnik Atlantic F17 2000W303.00246.34
Grzejnik Atlantic F17 2500W339.00275.61
Grzejnik Atlantic F117 500W246.00200.00
Grzejnik Atlantic F117 1000W272.00221.14
Grzejnik Atlantic F117 1500W296.00240.65
Grzejnik Atlantic F117 2000W317.00257.72
Grzejnik Atlantic F18 500W311.00252.85
Grzejnik Atlantic F18 1000W332.00269.92
Grzejnik Atlantic F18 1500W358.00291.06
Grzejnik Atlantic F18 2000W394.00320.33
Chronokarta290.00235.77
Suszarka Łazienkowa CX 700 biała548.00445.53
Suszarka Łazienkowa CX 700c chrom1064.00865.04
Suszarka Łazienkowa CX 800 biała635.00516.26
Suszarka Łazienkowa CX 800 chrom1512.001229.27
Suszarka Łazienkowa CX 900 biała719.00584.55
Suszarka Łazienkowa CX 900c chrom1722.001400.00
Grzejnik ADAX VP 1004 KT236.00193.44
Grzejnik ADAX VP 1006 KT248.00203.28
Grzejnik ADAX VP 1008 KT282.00231.15
Grzejnik ADAX VP 1010 KT305.00250.00
Grzejnik ADAX VP 1012 KT323.00264.75
Grzejnik ADAX VP 1014 KT352.00288.52
Grzejnik ADAX VP 1020 KT404.00331.15
Grzejnik ADAX VP 904 RK282.00231.15
Grzejnik ADAX VP 906 RK288.00236.07
Grzejnik ADAX VP 908 RK305.00250.00
Grzejnik ADAX VP 910 RK314.00255.28
Grzejnik ADAX VP 912 RK346.00283.61
Grzejnik ADAX VP 914 RK369.00302.46
Grzejnik ADAX VP 920 RK450.00368.85
Grzejnik ADAX VL 904 RK253.00207.38
Grzejnik ADAX VL 906 RK288.00236.07
Grzejnik ADAX VL 908 RK305.00250.00
Grzejnik ADAX VL 910 RK329.00269.67
Grzejnik ADAX VL 912 RK358.00293.44
Grzejnik ADAX VL 915 RK410.00336.07
Grzejnik ADAX VPS 904 KT288.00236.07
Grzejnik ADAX VPS 906 KT317.00259.84
Grzejnik ADAX VPS 1004 KET398.00326.23
Grzejnik ADAX VPS 1006 KET427.00350.00
Grzejnik ADAX VPS 1008 KET508.00416.39
Grzejnik ADAX VPS 1010 KET566.00463.93
Grzejnik ADAX VPS 1012 KET613.00502.46
Grzejnik ADAX VPS 1014 KET682.00559.02
Grzejnik ADAX NP 04 KDT NEO680.00557.38
Grzejnik ADAX NP 06 KDT NEO700.00573.77
Grzejnik ADAX NP 08 KDT NEO730.00598.36
Grzejnik ADAX NP 10 KDT NEO760.00622.95
Grzejnik ADAX NP 12 KDT NEO810.00663.93
Grzejnik ADAX NP 14 KDT NEO870.00713.11
Grzejnik ADAX NP 20 KDT NEO970.00795.08
Regulator ET do grzejnika seri VL9RK i VP9RK 82.0067.21
Regulator DT do grzejnika seri VL9RK i VP9RK 213.00174.59
Odkurzacze Centralne (47)
Jednostka Centralna FLEXIT CVR-1000 WiFi1720.001398.37
Jednostka Centralna FLEXIT CVR-2000 WiFi2090.001699.19
Jednostka Centralna FLEXIT CVR-3000 WiFi2160.001756.10
Zestaw Sprzątający 9m ze wskaźnikiem LED WiFi885.00719.51
Zestaw Sprzątający 12m z wyświetlaczem LCD WiFi1100.00894.31
Jednostka Centralna FLEXIT CVR-4000 WiFi2730.002219.51
Zestaw Sprzątający 12m ze wskaźnikiem LED WiFi960.00780.49
Stelaż do zamocowania jednostki CV-100699.00572.95
Gniazdo ssące25.2020.66
Płyta montażowa do gniazda ssącego13.2010.82
Kolano 90 do gniazda ssącego5.504.51
Gniazdo zewnętrznego montażu56.0045.90
Końcówka węża ssącego42.8035.08
Maskownica końcówki węża36.0029.51
Automatyczna szufelka218.00178.69
Pokrywa automatycznej szufelki27.5022.54
Ssawko-szczotka z kółkami137.00112.30
Ssawko-szczotka93.3076.48
Szczotka "turbo"318.00260.66
Uchwyt węża18.7015.33
Uchwyt węża z nakrętką59.0048.36
Worek papierowy 14l24.0019.67
Ramka do gniazda15.4012.62
Zestaw sprzątający "Mini"150.00122.95
Przejścówka do montowania w podłodze13.2010.82
Klej PCV OATEY18.4015.08
Kolano 30' - 55196.805.57
Kolano 45'2.201.80
Kolano 45' nyplowe - 55182.502.05
Kolano 90' - 55103.803.11
Kolano 90' nyplowe - 55114.403.61
Maskownica gniazda ssawnego5.004.10
Podejście do gniazda (kolano 90' ostre)3.302.70
Redukcja 44mm x 2"12.3010.08
Redukcja 50mm x 2"2.401.97
Rura PCV 2" długość 2mb7.506.15
Tłumik hałasu - 550036.8030.16
Trójnik 45' - 55255.904.84
Trójnik 90' - 55014.053.32
Trójnik 90' ostry - 550212.6010.33
Uchwyt do rur PCV 2"1.301.07
Uchwyt do kształtek - 55484.403.61
Wąż giętki 50mm 22.2018.20
Wyrzutnia powietrza15.7012.87
Złączka naprawcza - 55283.302.70
Złączka nyplowa - 55271.851.52
Złączka prosta - 55291.301.07
Maty Grzejne Pod Panele (14)
Mata Grzejna WoodTec1 60/2,0m2234.00190.24
Mata Grzejna WoodTec1 60/3,0m2297.00241.46
Mata Grzejna WoodTec1 60/4,0m2351.00285.37
Mata Grzejna WoodTec1 60/6,0m2456.00370.73
Mata Grzejna WoodTec1 60/8,0m2549.00446.34
Mata Grzejna WoodTec1 60/10,0m2645.00524.39
Mata Grzejna WoodTec1 60/12,0m2762.00619.51
Mata Grzejna WoodTec2 70/2,0m2267.00217.07
Mata Grzejna WoodTec2 70/3,0m2342.00278.05
Mata Grzejna WoodTec2 70/4,0m2406.00330.08
Mata Grzejna WoodTec2 70/6,0m2523.00425.20
Mata Grzejna WoodTec2 70/8,0m2633.00514.63
Mata Grzejna WoodTec2 70/11,0m2809.00657.72
Mata Grzejna WoodTec2 70/13,0m2930.00756.10
Piece Akumulacyjne (4)
Piec Akumulacyjny Statyczny Olsberg 1,7kW1470.001204.92
Piec Akumulacyjny Statyczny Olsberg 2,55 kW1800.001475.41
Piec Akumulacyjny Statyczny Olsberg 3,4kW 2150.001762.30
Piec Akumulacyjny Statyczny Olsberg 0,85kW1180.00967.21
Ogrzewanie Rynien (25)
Termoregulator ETOR2 Ochrona Rynien1787.001452.85
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/235 12mb Elektra199.00161.79
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2710 135mb Elektra944.00767.48
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2360 118mb Elektra833.00677.24
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/2050 102mb Elektra732.00595.12
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1720 86mb Elektra658.00534.96
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1560 78mb Elektra627.00509.76
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/380 19mb Elektra220.00178.86
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/600 29mb Elektra305.00247.97
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/800 40mb Elektra365.00296.75
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1000 50mb Elektra408.00331.71
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/1300 65mb Elektra541.00439.84
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/3000 150mb Elektra1038.00843.90
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/3450 175mb Elektra1163.00945.53
Taśma Montażowa TMS 1043.0034.96
Linka z uchwytami do rynien275.00223.58
Linka z uchwytami do rur spustowych220.00178.86
Taśma do koryt dachowych21.0017.07
Uchwyt do rynien43.0034.96
Uchwyt do rur spustowych37.0030.08
Termoregulator ETR2R Ochrona Rynien1390.001130.08
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/190 9,5mb Elektra148.00120.33
Ogrzewanie Rynien- Przewód Grzejny VCDR 20/330 16,5m Elektra212.00172.36
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR 20/520 26mb Elektra283.00230.08
Ogrzewanie Rynien - Przewód Grzejny VCDR20/1140 57mb Elektra476.00386.99
Akcesoria Montażowe (23)
Taśma Montażowa TME 1046.0037.40
Taśma Montażowa TME 1569.0056.10
Taśma Montażowa TME 25115.0093.50
Taśma Montażowa TMS 1043.0034.96
Linka z uchwytami do rynien275.00223.58
Linka z uchwytami do rur spustowych220.00178.86
Taśma do koryt dachowych21.0017.07
Uchwyt do rynien43.0034.96
Uchwyt do rur spustowych37.0030.08
Samoprzylepna folia aluminiowa 5m8.006.50
Samoprzylepna folia aluminiowa 10m13.0010.57
Samoprzylepna folia aluminiowa 25m25.0020.33
Samoprzylepna folia aluminiowa 45m27.0021.95
Samoklejąca taśma montażowa 5m2.802.28
Samoklejąca taśma montażowa 10m5.504.47
Samoklejąca taśma montażowa 20m11.008.94
Zestaw Połączeniowy EC-PRO do Przewodów Samoregulujących30.0024.39
Dławik Hydrauliczny do Przewodu SelfTec DW104.0084.55
Wieszak do linki w rurach spustowych21.0017.07
Listwa montażowa do koryt dachowych13.0010.57
Płaskownik Montażowo-Ochronny55.0044.72
Uchwyt do krawędzi dachów ZnTi 25szt.57.0046.34
Uchwyt do krawędzi dachów Cu 25szt.57.0046.34
Ogrzewanie Luster (1)
Mata Grzejna Pod Lustro TV FFM155.00126.02